ANTİ-STRES KOKTEYL

Hayatlarımız, insanlık tarihinin hiçbir döneminde bugün olduğundan daha stresli olmamıştı. İşlerin yapılmasını kolaylaştıran teknolojideki gelişmelere rağmen, aynı ilerlemeler üretkenlik çıtasını yükseltti ve bizi 7 gün 24 saat çalışmaya zorladı. Buna, birçok zorunluluğu ve kısıtlaması olan küresel pandemiyi de eklediğinizde, strese bağlı hastalık ve işlev bozukluğu için mükemmel bir fırtınaya maruz kalıyoruz

Stresi Azaltan IV Vitaminler
Stres çevrenizden kaynaklanırken, semptomları ruh halini, uyanıklığı ve enerjiyi düzenleyen nörotransmitterler tarafından yönlendirilir. Savaş ya da kaç modunda, vücudunuzun sistemlerini yüksek alarmda tutan dopamin, epinefrin (adrenalin) ve norepinefrin gibi nörotransmitterler sizi gergin ve endişeli yapar. Kan damarlarınızın daralmasına, kaslarınızın gerilmesine, duyularınızın artmasına ve kalbinizin hızlanmasına neden olurlar.

Anti Stres Uygulamasının Faydaları Nedir ?

Vücudu rahatlatır

Strese bağlı gelişen vitamin eksikliklerini giderir

Elektrolik dengesini sağlar

Kronik stresi iyileştirir

Uyku sorunlarını çözer

Kaygı (anksiyete) ve stres semptomlarını azaltır

  Randevu Al

  Lütfen genel veya tıbbi sorularınız için güler yüzlü resepsiyon personelimizle iletişime geçebilirsiniz. Doktorlarımız acil aramaları cevaplayacak veya geri dönecektir.

  Dr Selcan Arpa Klinik

  Sağlığınız İçin Kliniğimize Bekliyoruz 

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi-Cuma        10.00 – 19.00 
  Cumartesi  10.00 – 14.00 
  Pazar Kapalı