AQUASHINE

Yaş ilerlemesi ve kış aylarından kaynaklı ciltte oluşmuş kuru, sağlıksız, yorgun ve mat görüntünün giderilmesinin düzenli aralıklarla cilde bakım yapmak cilt görünümü düzenlemeye yardımcıdır. Aqua kısmıyla nem shine kısmıyla parlaklık sağlanır. Aquashine içeriği sayesinde cilt dolgusu, mezoterapi ve botiliniumun etkilerini bir arada alınmasını sağlamaktadır.

Cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayarak kırışıkların azalmasına yardımcı olurken cildin parlak bir görünüme sahip olmasını, daha genç bir hal almasını, nem kazanmasını ve pürüzsüz ışıltıya kavuşmasını sağlar. Cildin rengini açmaya, çenede sarkmaları azaltmaya, yüze hacim kazandırmaya yardımcı olur.

Aquashine 8 nokta uygulaması sayesinde yüz kaldırma, dinamik ve statik kırışıklıkları gidermede etkilidir. Akne, leke, cilt tonu eşitsizliği, kuruluk, göz altı morluk ve kırışıklıklarının uzun süreli giderilmesini sağlar.

AQUASHINE İÇERİĞİ:

Aquashine içeriğindeyse

* Cildin ihtiyacı olan peptidler
* hyalüronik asit
* vitaminler
* mineraller ve Koenzim A
* aminoasitler ve antioksidanlar

Yani cildin ihtiyaç duyduğu bütün zengin bileşimleri içermektedir.

Aquashine içerisinde bulunan antioksidanlarla cilde ışıltı, hyaluronik asit ile nem dengesi kazandırır. Aquashine sağlıklı ve doğal bir anti aging tedavi yöntemidir.

AQUASHINE UYGULAMASI:

Aquashine tedavisi yüz, çene, boyun, dekolte ve elleri hedef almaktadır. Uygulama yapılacak bölgeyi önce stresli edip anestezik uyuşturucu kremler ile ortalama 20 dakikalık bir bekleme süresince uyuşması beklenir. Buz desteğiyle enjeksiyona başlanılır. Uygulamada özellikle lekeli bölgelere, sarkma  ve kırışıklıklara ,alın çizgilerine, göz çevresine, kaz ayaklarına hacimsiz çene bölgelerine daha derin ve yoğun uygulama yapılmaktadır. Tedavi sonunda tedavi destekleyici ve tamamlayıcı kremler sürülerek seans bitirilir.

AQUASHINE UYGULAMASI SONRASI DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER:

Aqushine uygulamasından sonra 24 saat yüzün yıkanmaması, 4 saat boyunca makyaj yapılmaması istenir.

  Randevu Al

  Genel veya tıbbi sorularınız için güler yüzlü resepsiyon personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

  Doç.Dr. Selcan Yılmaz Klinik

  Sağlığınız İçin Kliniğimize Bekliyoruz 

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi-Cuma           10.00 – 19.00 
  Cumartesi                     10:00 – 14.00 
  Pazar                              Kapalı