Pediatric Clinic

Some neurologists receive subspecialty training focusing on a particular area of the fields, these training programs are called fellowships, and are one to two years.

4.9
Zocdoc Overall Rating , based
on 7541 reviews.

GLUTATYONAYAK DETOXU

Vücudumuzda oluşan toksinler, asitler ve serbest radikallerin bir bölümü deri, böbrek, akciğer ve bağırsaklar yoluyla doğal olarak vücuttan atılır, fakat tamamı atılamaz. Ayak detoksu doğal yollarla atılamayan,veya atılması zaman alan toksinleri  kullanılan elektroliz yöntemi sayesinde ise, bedenimizden sağlıklı bir biçimde atabilmeyi mümkün kılar.

Negatif–pozitif iyonların birbirlerini çekmesi esasıyla çalışan ayak detoks sistemi, negatif iyonlaşma ile osmos yöntemini kullanarak vücudumuzda bulunan pozitif iyon yüküne sahip toksinleri, asitleri ve serbest radikalleri mekanik olarak kendine çeker. Negatif iyonlaşma kritik değerleri aştığı zaman nano büyüklükten küçük zararlı maddeler ayak tabanında bulunan 2500’i aşkın ter bezi sayesinde dışarıya atılırlar.

Yorgun günlerinizde yaşadığınız kas ve eklem ağrılarınızı ortadan kaldırır.

Ayaklarınızda oluşan kaşıntı ve alerji gibi durumları da yok eder. Egzama gibi durumlarda da tercih edilebilir.

Düzenli detoks kullanımında uyku düzeniniz daha sağlıklı hale gelmektedir.

Vücudunuzu zehirli maddelerden arındırarak daha sağlıklı hissetmenizi ve canlanmanızı sağlar.

Bedeninizi arındıracağı için ayak detoksu ile zayıflama da mümkün olabilir. Vücutta daha az su birikmesini sağlar. Vücudunuz zehirli maddelerden temizlendikçe rahatlayacak ve metabolizmanız daha iyi çalışacaktır.

Kan dolaşımını hızlandırır ve vücudun lenf sistemini daha sağlıklı hale getirir. Kendinizi daha canlı hissetmenizi sağlar.

  Randevu Al

  Lütfen genel veya tıbbi sorularınız için güler yüzlü resepsiyon personelimizle iletişime geçebilirsiniz. Doktorlarımız acil aramaları cevaplayacak veya geri dönecektir.

  Dr Selcan Arpa Klinik

  Sağlığınız İçin Kliniğimize Bekliyoruz 

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi-Cuma        10.00 – 19.00
  Cumartesi  10.00 – 14.00 
  Pazar Kapalı