MEZOBOTOKS

Mezobotoks Nedir?

Mezobotoks, mezoterapi ve botoks uygulamalarının güçlerini birleştirmesiyle ortaya çıkmıştır. Klasik botoks uygulaması, ciltteki kırışıklıkları giderirken uygulandığı bölgedeki sinirleri etkisiz hâle getirir. Dolayısıyla yüzde daha donuk bir ifade oluşturur. Bu donuk ifadeyi ortadan kaldıran mezoterapi, cildin elastik yapısını ve doğal görünümü korur. Bu özelliği nedeniyle sanatçılar tarafından sıkça tercih edilen mezobotoks, yurt dışında “sanatçı botoksu” olarak da bilinir.

Mezobotoks Ne İçin Yapılır?

Mezobotoks uygulaması tıpkı botoks gibi ciltteki kızarıklık ve sarkmaların önlenmesi için yapılır. Uygulama sonunda genç, parlak ve canlı bir cilt görünümü elde edilmesi hedeflenir. Cildin nem kapasitesini artıran bir işlem olduğu için cilde parlaklık verir. Sarkıkların toparlanmasını, ince çizgilerin açılmasını ve çene ovalinin netleşmesini sağlar.

Our administration and support staff all have exceptional people skills and trained to assist you with all medical enquiries. Doctors will be available from 8 am : 12 am , kindly call to confirm your Appointment.

  Randevu Al

  Genel veya tıbbi sorularınız için güler yüzlü resepsiyon personelimizle iletişime geçebilirsiniz.

  Dr. Selcan Arpa Klinik

  Sağlığınız İçin Kliniğimize Bekliyoruz 

  Çalışma Saatleri

  Pazartesi-Cuma        10.00 – 19.00 
  Cumartesi                   10.00 – 14.00
  Pazar                      Kapalı