Pediatric Clinic

Some neurologists receive subspecialty training focusing on a particular area of the fields, these training programs are called fellowships, and are one to two years.

4.9
Zocdoc Overall Rating , based
on 7541 reviews.

ONDA COOLWAWES

Onda coolwaves adlı cihaz kişilerin ciltlerindeki sarkmaların toparlanmasında, cilt sıkılaştırmada ve selülit tedavisinde başarılı sonuçlar alınan soğuk dalga terapisidir. Bu cihaz aslında 2009 yıllarında genital estetik işlemlerinde kullanılmaya başlanmış olup, günümüzdeyse selülit tedavilerinde ve bölgesel incelme ve sıkılaşma işlemlerinde oldukça etkili sonuçlar vermektedir.
Kliniğimize bölgesel incelme ve yağların giderilmesi amacıyla gelen kişilere uyguladığımız bu onda adlı cihazla yağ hücrelerinde parçalanma ve küçülme sağlanmaktadır. Böylelikle kişilerde tek seans dahi uygulansa bölgesel olarak incelme görülecektir. Bu cihaz tamamen kendine özel başlıklarla kullanılmaktadır. Cihazda yer alan soğutma sistemiyle kişi seans sırasında hiçbir şekilde ağrı ve acı hissetmemektedir.

 • Onda Soğuk Dalga Terapisiyle Selülit Ve Bölgesel İncelme Uygulaması Kaç Seans Yapılmalıdır?

  Onda adlı cihazı kliniğimizde özellikle yağların parçalanmasında ve selülit oluşumunu önlemede kullanmaktayız. Kişinin ihtiyacına yönelik olarak uyguladığımız seanslar kısa zamanda gözle görülür derecede fark yaratmaktadır. Aslında bu tedavi süresi tek seans bile yeterli olabiliyor. Fakat kişinin vücut yapısına göre 3 yada 4 seans uygulama gerekebiliyor.
  Uzman doktorumuz kişinin vücudundaki bölgesel fazlalıkların ve selülitlerin analizini yaptıktan sonra kişiyi seans süresi hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Onda teknolojisini kullanarak yapılan uygulamalarda seans aralıkları genelde 2 yada 3 hafta olarak belirlenmektedir. Kişiye uygulanacak bölgesel incelme seansları 15 günde bir olacak şekilde kliniğimizde uygulanabiliyor.

  Randevu Al

  Lütfen genel veya tıbbi sorularınız için güler yüzlü resepsiyon personelimizle iletişime geçebilirsiniz. Doktorlarımız acil aramaları cevaplayacak veya geri dönecektir.

  Dr Selcan Arpa Klinik

  Sağlığınız İçin Kliniğimize Bekliyoruz 

  Çalışma Saatlerimiz

  Pazartesi-Cuma        10.00 – 19.00 
  Cumartesi  10.00 – 14.00 
  Pazar Kapalı