alfalipoikasittedavisi

Ciltte gerginlik, sıkılaşma, nem artışı sağlayan ve cildin içine enjekte edildikten hemen sonra etki ederek biorevitalizasyonu başlatan Innea Aqua piyasada çok önemli bir açığı dolduracak gibi görünüyor. İki farklı molekül ağırlığında saf hyalüronik asit ile bir disakkarid olan Trehaloz’dan oluşan dünyada ilk ve tek biolojik lifting özelliği sağlayan üründür. Bu yüzden biolift olarak adlandırmak yanlış olmayacaktır.
Yüksek nemlendirme kapasitesi saf hyaluronik asit ve Trehaloz birlikteliğinden, kollajen sentezini uyarma etkisi de iki farklı konsantrasyon ve moleküler ağırlıkta hazırlanmış hyaluronik asit yapısından gelmektedir.

Innea Aqua Biolojik lifting aşısı nasıl uygulanır?

Yüzde işlem öncesinde tespit edilen 6 adet noktaya cilt altına yapılan bir uygulamadır. Kolay bir işlemdir. Sonrasında noktasal hafif kabarıklıklar oluşturur. 10-15 dakikada bu kabarıklıklar geçer. Lokal uyuşturucu kremlerle rahatlıkla gerçekleştirilebilir ve hasta normal hayatına devam eder.
Hemen her yaş grubuna uygulanabilen, ciltte sıkılaşma hatta lifting etkisi yaratan etkilerinin hızla ortaya çıktığını görebileceğiniz bir çeşit yeni nesil gençlik aşısıdır.