WhatsApp Image 2022-06-20 at 10.45.29

Onda coolwaves adlı cihaz kişilerin ciltlerindeki sarkmaların toparlanmasında, cilt sıkılaştırmada ve selülit tedavisinde başarılı sonuçlar alınan soğuk dalga terapisidir. Bu cihaz aslında 2009 yıllarında genital estetik işlemlerinde kullanılmaya başlanmış olup, günümüzdeyse selülit tedavilerinde ve bölgesel incelme ve sıkılaşma işlemlerinde oldukça etkili sonuçlar vermektedir.
Kliniğimize bölgesel incelme ve yağların giderilmesi amacıyla gelen kişilere uyguladığımız bu onda adlı cihazla yağ hücrelerinde parçalanma ve küçülme sağlanmaktadır. Böylelikle kişilerde tek seans dahi uygulansa bölgesel olarak incelme görülecektir. Bu cihaz tamamen kendine özel başlıklarla kullanılmaktadır. Cihazda yer alan soğutma sistemiyle kişi seans sırasında hiçbir şekilde ağrı ve acı hissetmemektedir.

Onda Soğuk Dalga Terapisiyle Selülit Ve Bölgesel İncelme Uygulaması Kaç Seans Yapılmalıdır?

Onda adlı cihazı kliniğimizde özellikle yağların parçalanmasında ve selülit oluşumunu önlemede kullanmaktayız. Kişinin ihtiyacına yönelik olarak uyguladığımız seanslar kısa zamanda gözle görülür derecede fark yaratmaktadır. Aslında bu tedavi süresi tek seans bile yeterli olabiliyor. Fakat kişinin vücut yapısına göre 3 yada 4 seans uygulama gerekebiliyor.
Uzman doktorumuz kişinin vücudundaki bölgesel fazlalıkların ve selülitlerin analizini yaptıktan sonra kişiyi seans süresi hakkında bilgilendirme yapmaktadır. Onda teknolojisini kullanarak yapılan uygulamalarda seans aralıkları genelde 2 yada 3 hafta olarak belirlenmektedir. Kişiye uygulanacak bölgesel incelme seansları 15 günde bir olacak şekilde kliniğimizde uygulanabiliyor.